Očista

Když nově příchozí poprvé vstoupí do světa magie, naučí ho ve většině řádů umění očisty a zasvěcení, jakožto počátečního kroku při sjednocování těla, mysli a ducha. Než se dostaneme kzajímavějším stránkám tréninku, swiss replica watches  učíme se očistit své okolí i sebe samé. Protože se to zdá být nudné, únavné a nedůležité („chci mít moc, uzdravit se a stát se velkým, úžasným, duchovním a takové ty super věci, takže tohle přeskočíme a půjdeme rovnou k těm tajným záležitostem“), věnuje se tomuto základnímu stavebnímu kameni veškeré magické praxe s výjimkou těch nejserióznějších skupin obvykle jen malá pozornost, jen tak co by koštětem švihnul či mávnul dýmající snítkou šalvěje, a jdeme dále k těm „důležitějším věcem“.

Ve většině skupin probíhá výuka   očistného procesu obvykle v několika fázích (na cestě životem se na nás nalepí mnoho prapodivností), které zahrnují širokou škálu technik určených k tomu, aby nadlehčily naše psychologické břímě a zbavily prachu naše energetické pole (někdy nazývané aurální tělo), díky čemuž budeme moci emočně, mentálně a fyzicky přivítat neomezené možnosti, jež se nám nabízejí. Tyto možnosti zde byly odjakživa a každý si k nim může nalézt cestu jen jsme občas zabloudili a neviděli jsme to. Očistné techniky nám umožní povznést se nad staré, negativní struktury a připravit se na přijetí nových metod zahrnujících celou řadu skvělých možností, které čekají, až je uskutečníme. Podstoupení očistného procesu nás také připravuje na připojení se k duchu skupiny (ať už jde o jakoukoliv skupinu). Při řádném provádění očistných cvičení nebude žák při přijímání ducha skupiny tolik rozrušený – v protikladu k jedinci, jenž hodlá nést své břímě s sebou a nakládat ho i všem ostatním. Každý, kdo nějak pracoval s okultními skupinami vám může potvrdit, že žák, jenž pravidelně neprovádí očistná a

zasvěcovací cvičení, je jako sekačka s neomezeným množstvím benzínu, která se prohání záhony s vašimi oblíbenými květinami.

Tyto techniky jsou dobré a přínosné pro nové žáky – ale co v případě těch pokročilých? Nerada to říkám, ale mnoho z nás občas zapomíná na důležitost těchto velice prostých technik. Musíme platit účty,www.topcoachsale.com učit žáky, vnímat problémy, vodit děti na fotbalové tréninky, (vnímat problémy), zajet s autem do opravny, (vnímat problémy), chodit do práce a poprat se s Hunem Attilou (řešit problémy), v pátek večer se probojovávat nákupním střediskem a tak dále tak dále. Upřímně řečeno je až příliš snadné zapomenout na něco tak zjevně jednoduchého a potřebného, jako je očista. Přesto je očista tou první věcí, kterou byste měli udělat, když se dostanete do nějakého duševního bahna. Proč? Už jsem myslela jsem, že se na to nikdy nezeptáte!

Ostatní články

Navigace