Hrozící konec světa

 

Konec světaKaždý přelom tisíciletí je spojen s počátkem nového věku. Více než každá změna ročního letopočtu nám vstup do nového tisíciletí nahání obavy a připomíná naši smrtelnost. Příliš zjevné jsou škody, které jsme své Zemi přivodili v posledním století. Příliš reálné je ohrožení skleníkovým efektem. Možná není náhoda, že kalendář Mayů končí rokem 2012. Typickou náladu konce vidím v televizních show, v nichž se lidé předvádějí s věcmi, které by člověk ani nepovažoval za možné. Kulturní výstřelky tohoto druhu jsou vždy spojené s přelomem. Vzpomeňme si jen na římské gladiátory. U nás je to zase nestoudnost v televizních talkshow.

Pán hrůzy

I Nostradamus vyslovil pro přelom tisíciletí velmi zneklidňující proroctví. To lze tak přesně říci proto, že věštba je překvapivě přesně datována - to je mezi Nostradamovými texty výjimka. V 10. centurii se v 72. čtyřverší píše: Replica Patek Philippe Watches

V roce 1999 /a/ sedmi měsících sestoupí z nebe velký král děsu, nechá povstat z mrtvých velkého krále z Angolmois, předtím i potom šťastně po vládne Mars. 

Mars je antický bůh války. Kdo je velký král z Angolmois, který bude znovu probuzen, není dále vysvětleno. 

Celkem vzato není toto čtyřverší právě uklidňující. Existuje nový výklad, který v tom vidí dokonce zvěstování první globální atomové války. Poslední verš se jménem boha Marta je podle něj odkaz na to, že se vyvine z lokální války. "Velký král hrůzy" je prý preventivní atomový úder, který bude tuto válku eskalovat, a "král z Angolmois" má být narážka na Mongoly. Protože jejich říše je dnes ovládána Číňany, lze tu vidět odkaz na jejich zapojení do konfliktu. Ale je tu ještě něco. V dopise svému synovi Césarovi Nostradamus napsal, že svět zanikne v roce 3797.65. čtyřverší 10. centurie popisuje možný konec světa a zároveň naznačuje datum:

"Otřesy tak silné v měsíci máji, Saturn, Kozoroh, Jupiter a Merkur v Býku:
Venuše též, Rak, Mars v Panně, kroupy větší než vejce napadají. "

Astrologové vypočítali, že tato konstelace planet nastane opět až v roce 3755. Bude tedy v roce 3797 konec světa, kterému budou předcházet obrovská zemětřesení a krupobití?  

Mohu vás uklidnit. K tomuto tématu mi bylo řečeno: Lidstvo už nebude za několik set let v klasické formě existovat. Děti už nebudou plozeny uvnitř těla. Budou děti ze zkumavky, "vytvořené" z rodičovských buněk, a pohlaví budou mít podle přání. Lidé už nebudou normální cestou plodní. Protože už nebudou normálně rození, budou za sto až dvě stě let asi o 20 až 30 cm vyšší než dnes. To je asi takový rozdíl jako mezi středověkými rytíři a dnešním vzrůstem mužů.

Už nebude existovat manželství, ale zato přátelství. Bude existovat i Země. Budeme mít kontakty s vesmírem, v rámci svého slunečního systému, ale ještě ne se systémy za jeho hranicemi. Tak daleko ještě nebudeme.

Maso a zvířata budou rovněž pocházet ze zkumavky, Breitling Replica aniž by kvůli tomu musela zvířata umírat. Z malých kousků se bude produkovat maso, kožešiny i kůže. Zvířata budou v té době sloužit hlavně jako domácí zvířata a jako partneři lidí. Samozřejmě jsem se ptala na genovou technologii, zda je božskou Prozřetelností žádaná či povolená. Odpovědí bylo jasné ne. Vyšší vědění ji odmítá. Bere lidem radost, příliš mnoho předepisuje. Zahrnuje konec životních radostí i sex! Zeptala jsem se a dozvěděla se: Pro ducha člověka není genová technologie dobrá, spíše ho komplikuje a rozhodně ho nečiní moudřejším. Nebezpečné na tom je, že naše setba, naše zelenina nebude po katastrofách schopna, aby se stala základem nového pěstování. Obilí už bude jenom geneticky ošetřené a nebude schopno plodit zrna na klíčení. Odporuje to přírodě a může vést k tomu, že lidé ztratí schopnost oplodnění přirozenou cestou.

 

A přesto jeden svět zaniká 

Zhruba každých 2000 let začíná nový věk. Poznáme to podle toho, že Slunce se při jarní rovnodennosti opět posunulo do dalšího hvězdného znamení.

Asi 4000 let před Kristem přešlo z Blíženců na Býka. To byl svět starých bohů a vyspělých kultur.

Kolem roku 2000 před Kristem putovalo Slunce do Berana. Hlasy bohů se ztratily, nastal čas velkého stěhování národů, antiky, antických náboženství a Beran je symbolem Keltů. Krátce před narozením Krista se Slunce při jarní rovnodennosti přesunulo do Ryb. Ryby se staly charakteristickým znakem křesťanství, je to čas poslušnosti, poddanství, vytváření skupin.

Kolem roku 2000 po Kristu začíná často opěvovaný věk Vodnáře. Představuje vědění, duchovní svobodu, sebepoznání, nacházení vlastních hodnot, odpovědnost za sebe. Žijeme ve fázi změn myšlení. 

Slunce zároveň dokončuje svou eliptickou dráhu kolem centrálního Slunce naší Mléčné dráhy, vstupujeme do "zlatého věku" našeho planetárního systému a zároveň do oživujících paprsků znamení Vodnáře, jehož zesílené záchvěvy aktivizují všechno živé a všechny životní procesy na Zemi. To je velký zlom. Záchvěvy budou tak silné, že se lidé změní - to je záchrana Země, to je zároveň zánik světa. Nízké síly zaniknou a vyšší duchovní síly se rozvinou. 

Lidé, iwc portuguese replica kteří nejednají dobře, to pocítí, protože replicas de relojes audemars piguet už tady na zemi sklidí plody svého konání. Také dobro se nám vrátí, když plody svých činů sklidíme už zde, a nikoli až na onom světě. To je velká šance pro vývoj lidstva.

Ostatní články

Navigace